тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

 Вам потрібні гарні, стильні та якісні арки з дерева? Ви попали саме туди! Ми пропонуємо виготовлення арок під замовлення по размірам вашого арочного пройому. Приймаємо замовлення від 3-х арок. Одну арку можливо виготовити, якщо замовляєте комплект дверей

 Сьогодні вже нікого не здивуєш аркою в інтер’єрі. Кожен, хто хоч би раз робив ремонт у себе в квартирі чи в будинку за останнє десятиліття, замислювався про те, щоб зробити невелику арку між просторами свого будинку. Багато архітекторів є ярими супротивниками дверей. Арка якраз той засіб, який дозволяє позбавитися від дверей і дістати цінну можливість оглядати простір цілком. Арка повинна мати власну «особу», що створює певні емоції і атмосферу в просторі. У арок, як і у будь-якої деталі інтер’єру, існують свої завдання і форми.

Міжкімнатні арки створюють комфорт та затишок, покращують інтер’єр. Арки, встановленні на всіх дверних пройомах створюють враження цільності жилого простору.

Форми арок

Сьогодні найбільш популярні такі форми арок:

«класика» — дуга арки має правильний радіус;
«модерн» — дуга має усічений радіус;
«романтика» — арка більш прямокутної форми з заукругленними кутами;
«эліпс» — дуга арки отримує форму правильного або неправильного эліпсу;
«портал» — арка прямокутної форми; «трапеция» — арка в формі трапеції.

 

Можливо, Вас цікавлять двері?

Міжкімнатні двері з масиву

Tedi - центр розвитку дитини
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com