тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Замовити дитячі меблі

Дитячі меблі з натурального дерева – кращий вибір. Всі батьки прагнуть найкомфортніше облаштувати кімнату для своєї дитини. З нашими меблями це не складе особливих труднощів, адже ми надаємо широкий каталог різних предметів дитячих меблів: ліжок,  стільців,  столів,  шаф, а також готових комплектів меблів для дитячих кімнат.  Наші меблі виготовляються з масиву, це стосується ліжок, фасадів та кришок. Всі внутрішні та зовнішні стінки, перегородки, полочки виготовляються з ДСП, але при бажанні їх можна зробити з масиву або шпонованого ДСП.

Приклад комплекту дитячої спальні

Проект дитячої спальні

За бажанням замовника є можливість замовити проект комплекту меблів.

Всі елементи меблів з дерева за бажанням замовника можуть бути створені як в стандартному вигляді, так і з втіленням персональних ідей і задумів. Ми також займаємось розробкою дизайну всіх столярних виробів. Тому, допоможемо вам максимально реалізувати ваш задум.

Меблі з масиву дерева, мають такі властивості як: універсальність, зручність у використанні, великий строк служби, екологічність та стиль.

Дитячі меблі фото

Дитячі двоярусні ліжка

Пропонуємо вам дитячі меблі в Рівному з натурального дерева, любих розмірів і відтінків тонування.

Гамма кольорів

102
прозорий
104
022
101
084
103
038
105
168
106
021

Термін виготовлення ліжок —  60 робочих днів

Ціни на дитячі ліжечка

Cкачати прайс на дитячі ліжка Кнопка скачати прайс на шафи Кнопка скачати прайс на комоди

Tedi - центр розвитку дитини
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com