Міжкімнатні двері з масиву

У нашому виробництві застосовуються новітні технології.

Модерн

Сучасні та красиві двері модерн прикрасять будь-який інтер'єр

Класика

Міжкімнатні двері в класичному стилі ніколи не виходять з моди

Авторські

Індивідуальний дизайн під Ваш смак і зусилля майстрів нададуть унікальності

Міжкімнатні двері

Якщо вам потрібні якісні міжкімнатні двері з натурального дерева, за адекватною ціною, які будуть надійно служити довгі роки, то ви попали за адресою. Тепер на сайті ви можете побачити, практично весь каталог нашої продукції і комплектацію дерев’яних дверей з сосни та ясену.

Двері з масиву

Особливості дверей

Особливості дверей

Багато-хто буде згідний з тим, що двері грають важливу роль в дизайні приміщення. Міжкімнатні двері можуть створити затишну і теплу атмосферу в будинку або строгість та здержаність в офісних приміщеннях. Купити дерев’яні двері не так просто, як може здатися на перший погляд.

Ми на каналі Інтер

Ми на каналі Інтер

На каналі “Інтер” програма “Удачний проект”, дата ефіру: 15 листопада 2015 неділя 8:00. Показана кухня і двері нашого виробництва.

Моделі міжкімнатних дверей

Пропонуємо класичні моделі, модерн та авторські двері, двері білого кольору і все це тільки з натурального дерева.

Гарні двері з дерева – це не розкіш, а свідоцтво гарного смаку!

Тому, якщо вам не подобається безлика продукція, що насаджується масовим виробництвом, і потрібні якісні міжкімнатні або вхідні двері, а також надійне встановлення їх, то ви попали за адресою. Дерев’яні двері рахувались самими кращими дверями у всі часи. Колись тільки вони і були, а зараз, коли вміють робити предмети буквально з нічого, дерево завойовує ще більшу популярність. Наша спеціалізація – виготовлення дерев’яних дверей будь-якого рівня складності – від строгих класичних варіантів до оригінальних художніх рішень, в тому числі і MODERN і LOFT.  Дерево – живий матеріал, природний, значить і екологічно безпечний для здоров’я. Ми цінуємо кожного замовника і робимо все можливе, щоб процес замовлення і встановлення дверей не приносив ніяких проблем. Виготовленням дверей ми займаємось більше 15 років. Для замовлення вам достатньо вибрати модель з каталогу та колір морилки чи фарби, все інше зробимо ми за вас самі (доставка і встановлення). Великій вибір, широка гамма кольорів, любі розміри. Художній розпис на дверях за бажанням як на дереві так і на склі. Встановлюємо скриті петель.

  Будь-який ваш вибір декору, виконаний професіоналами, виявиться гідним, стильним і доступним за ціною.  Двері, прикрашені таким способом, здатні повністю змінити вигляд всього помешкання.

Прайс-лист на двері міжкімнатніКнопка каталог карнизівСкачати каталог декоруКаталоги вітражів