Столярне ательє Мельника

Двері Matrix

Нова колекція дверей

Зручність і привабливість будь-якого інтер’єру багато в чому залежить від вибору міжкімнатних дверей. Саме тому ми створили нову колекцію дверей з дерева, в якій об’ємні деталі створюють виразний образ для сучасних інтер’єрів. Привертають увагу відразу кілька акцентів: велика кількість прямих ліній, стильні і насичені кольори, також авторське скло з бевелі (елементами з фацетованого прозорого скла). Вас також приємно здивує наша ціна на міжкімнатні двері.

Нова колекція дверей

Зручність і привабливість будь-якого інтер’єру багато в чому залежить від вибору міжкімнатних дверей. Саме тому ми створили нову колекцію дверей з дерева, в якій об’ємні деталі створюють виразний образ для сучасних інтер’єрів. Привертають увагу відразу кілька акцентів: велика кількість прямих ліній, стильні і насичені кольори, також
авторське скло з бевелі (елементами з фацетованого прозорого скла). Вас також приємно здивує наша ціна на міжкімнатні двері.

Фотогалерея дверей

Гамма кольорів

Гамма кольорів міжкімнатних дверей моделей Matrix

Ціни

MatrixMatrix+
Дверний блок54906100
Налічник (за комплект)320420
Добор 1см4055
Порог з ясену400400

Характеристика

Дверне полотно з коробкою, покрите фарбою Sayerlack (Італія) з петлями Otlav (Італія) та ущільнювачем. Обв’язка дверного полотна і коробка виготовлена з масиву сосни. Внутрішня фільонка, налічник і добори з МДФ – Matrix, або з фанери – Matrix+.

Подарунок

при замовленні більше 10 дверей з масиву, ручки Fuaro безкоштовно