Двері Modern

Оновлюючи інтер'єр свого житла або роблячи ремонт, ви неодмінно задумаєтеся про те, а чи підходять ваші старі двері до нового оформлення. Сучасні та красиві двері модерн прикрасять будь-який інтер'єр, підкреслять його своєрідність і незвичайний стиль. А це означає зробити своє житло не тільки затишним, але і стильним. Ця колекція – для тих, кому подобаються цікаві сучасні дизайнерські рішення.

Двері виготовляються майстрами вручну і тільки з цільного дерева, висушеного в камері (8% -12%). Покриваються поліуретановими лаками, восками, маслами.

Матеріали для виготовлення продукції:

  • масив сосни, ясену;
  • фурнитура – на вибір замовника;
  • лакофарбові вироби – Німечинна, Італія;
  • доставка;
  • встановлення.

Також можливо замовити роздвижні двері. Любі двері з представлених на сайті можуть бути встановленні на раздвижну систему. Головне завдання, яке вирішують роздвижні види конструкцій – оптимізация простору. Це шикарне вирішення для економії корисного житлового простору. Тільки представте, — тепер ніколи не помішають або не вчасно відчиняться, а скриплячі петлі більше не будуть діяти на нерви. В ХХІ столітті такий вид дверей по особливому використовується в сучасних інтер'єрах.

Міжкімнатні роздвижні двері і перегородки дуже зручні і функціональні, дозволяють значно заощадити простір в квартирі. Вони не лише візуально збільшують простір, але і дають можливість трансформувати його. Крім того, завдяки елегантному дизайну, роздвижні перегородки і двері надають інтер’єру квартири витонченість і сучасність, причому чим більше приміщення, тим краще і ефектніше виглядатиме конструкція. Роздвижні перегородки створюють можливість гнучких і нестандартних рішень при плануванні і дизайні. Вони застосовуються при створенні приміщень що виконують одночасно декілька функцій.

Можливо, Вас зацікавлять кухні?