тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

 Замовити  МІЖКІМНАТНІ ШПОНОВАНІ ДВЕРІ

Товар високого класу - до Мельника

Ми раді вітати вас на сторінці шпонованих дверей. Тепер на сайті ви можете побачити практично весь каталог продукції і комплектацію шпонованих дверей. Ціни на шпоновані двері з лакуванням від 2162 грн./дв.блок з врізкою фурнітури.

Шпон являється екологічно чистим, натуральним обробним матеріалом з деревини. Виготовлення шпону відбувається на особливих деревообробних верстатах. Під час цього процесу особлива увага приділяється збереженню дерев’яної структури поверхні, при чому дорожче цінується лист із малюнком, знятим поперек волокон. Конструктивно, двері міжкімнатні із шпону, представляють собою каркас, який виготовляють із хвойних порід, на який встановлюються екологічно чисті листи МДФ, далі кріпляться листи шпону (дуб або ясен). Поверхня шпону покривається якісними лако-фарбовими матеріалами для забезпечення блиску та захисту від впливу зовнішнього середовища. Міжкімнатні двері, виготовлені таким чином, ззовні виглядають як двері із масиву, оскільки в них добре збережено і видно структуру деревини.

Ціна дверного блоку шпонованих міжкімнатних дверей (полотно, коробка) залежить від моделі дверей, обраного кольору, комплектації погонажних виробів. Фото міжкімнатних дверей, прас-листи ви знайдете на сторінці виробника.

Наявність високотехнологічного обладнання, розвинутої системи логістики та менеджменту продажу сприяє динамічному росту та щоденному розвитку компанії. Враховуючи естетичні та технологічні очікування покупців, пропонуємо продукт, який здатний задовольнити не тільки раціональні, але й емоційні потреби клієнта. Купуючи шпоновані двері ви завжди будете задоволені своїм рішенням.

Останніми новинками міжкімнатних шпонованих дверей стали серія дверей «Хай-Тек», «Файн-Лайн», «Графіті», де розроблені прекрасні моделі дверей навіть для державних установ. Ціни на двері з лакуванням від 2 235 грн/дверний блок із врізкою фурнітури. Ціни на міжкімнатні двері коливаються в залежності від моделі, обраного кольору дверей та комплектації погонажних виробів. Фото дверей в інтер’єрі та прайс із цінами розміщенні на сторінці сайту.

Прайс-лист

Телефон менеджера: (067) 745-55-13

Можливо Вас зацікавить:

Міжкімнатні двері з масиву

Пробудження Денім плюс
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com