Інструкція по встановленню, зберіганню, експлуатації та догляду за виробами із натурального дерева

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Для виробництва наших дверей, меблів та інших виробів використовується масив ясену та сосни.

1.2 Деревина має унікальну структуру в розрізі та перехід відтінків від ядра до кори дерева.

1.3 При тонуванні виробів з масиву використовуються італійські лаки “Sayerlack”, які допомагають проявити і зберегти всю красу природного малюнку деревини. Нерівномірність малюнку, відмінність у відтінку окремих частин виробів – це типові ознаки високоякісної деревини.

2. ПАКУВАННЯ

2.1 Для зручності транспортування і збереження від пошкоджень, а також впливу зовнішніх факторів, вироби з дерева доставляються в індивідуальній упаковці. Для пакування використовуємо пакувальну плівку або картон. Картон має жорстку основу, забезпечує безпечну доставку виробів і оберігає від ударів та деформації.

2.2 Упаковка використовується лише для транспортування виробів. Довготривале (більше 15 календарних днів) зберігання в упаковці не рекомендується, бо призведе до порушення обігу повітря виробу.

3. ЗБІР ТА ВСТАНОВЛЕННЯ

3.1 Збір та встановлення виробів з дерева здійснюють працівники фірми.

3.2 Не рекомендується проводити збір самостійно, так як не професійний збір меблів та виробів із масиву може привести до видимих пошкоджень та механічного ушкодження конструкцій. В такому випадку гарантійне обслуговування пошкоджених виробів не здійснюється.

3.3 Меблі із масиву необхідно встановлювати лише на рівній поверхні. Це вважається обов’язковою умовою при зборці, установці та експлуатації меблів.

4. ЕКСПЛУАТАЦІЯ

4.1 Вироби із масиву – це живий організм, який реагує на всі фактори зовнішнього середовища. Яскраве пряме освітлення, різкі перепади температури і вологість повітря – головні причини зміни зовнішнього вигляду виробу.

4.1.1 Сонячне світло

Не можна допускати прямого попадання сонячних променів на вироби, оскільки пряме попадання світла може призвести до відмінності в кольорі деяких частин виробу, який був освітлений та в тіні. Однак з часом дана відмінність стане малопомітною, оскільки вона являється абсолютно природною для натурального дерева.

4.1.2 Температура

Рекомендована температура повітря при зберіганні або експлуатації виробів з дерева – +18°С – +25°С. Однак різкі перепади температури в даному проміжку можуть пошкодити виріб або його частини.

На вироби з дерева забороняється ставити гарячі предмети (праска, посуд з окропом). Меблі, двері та інші вироби із масиву дерева не варто близько розміщувати біля обігрівальних приборів, сирих і холодних стін, щоб попередити пошкодження зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей. Бажано, щоб відстань до джерела тепла була не менше 0,8 м.

4.1.3 Вологість

Рекомендована відносна вологість повітря для зберігання виробів із дерева – має бути не менше 45% і не більше 75%.

Не варто створювати протягом довгого періоду умови крайньої сухості або вологості в повітрі, а також – різкої їх зміни. Одна, якщо виникли такі умови, то рекомендовано часте провітрювання приміщення та при можливості для відновлення вологості приміщення користуватися кондиціонером.

4.2 Після довгого періоду експлуатації деякі механічні частини (петлі, замки і т.п.) можуть втратити оптимальне регулювання та змазку. В такому випадку необхідно обережно підтягнути гайки в з’єднаннях.

4.3 Не рекомендується:

4.3.1 переміщувати по поверхні тяжкі, тверді предмети, а також предмети з гострими краями;

4.3.2 при переміщенні меблів по підлозі (варто дещо при підняти предмет над поверхнею підлоги);

4.3.3 в процесі збору та експлуатації ставати ногами на нижні полки;

4.3.5 відкривати в пустій шафі одночасно всі двері, щоб запобігти перекиданню шафи;

4.3.6 залишати двері, меблі в приміщенні, де проводять будівельно-оздоблювальні роботи.

5. ДОГЛЯД ЗА ПОВЕРХНЕЮ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА

5.1 Всі дерев’яні поверхні з часом можуть змінювати зовнішній вигляд у зв’язку з неправильним доглядом господаря за нею.

5.2 Завжди зберігайте поверхню виробів з масиву в повній сухості.

5.3 Вироби із масиву варто протирати сухою м’якою тканиною. Догляд за робочими поверхнями (письмові, журнальні столи), як правило проводиться м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою або спеціальною щіткою, можливе також використання відповідних миючих засобів.

5.4 Поверхню меблів рекомендують освіжувати спеціальним рідким засобом «Аерозоль для меблів з воском» не рідше одного разу в місяць.

5.5 Рекомендується у випадку забруднення виробів з масиву очистити їх в найкоротших термінах. Якщо ви залишите поверхню виробу забрудненою на довший час, то росте ймовірність утворення розводів, плям. В разі стійких забруднень рекомендується використовувати спеціальні очищувачі, які матимуть також поліруючий та захисний ефект. Після закінчення будь–якого очищення необхідно висушити (насухо протерти) всі зволожені частини виробу.

5.6 Забороняється використовувати для чищення виробів з дерева тканини, губки, печатки, які були в контакті з продуктами харчування.

6. УМОВИ ГАРАНТІЇ

6.1 Гарантійне обслуговування проводиться за рахунок Виконавця протягом одного року після дати отримання виробів з дерева Замовником.

6.2 Післягарантійне обслуговування проводиться за додатковим узгодженням між Виконавцем та Замовником.

Дякуємо Вам за вибір нашої продукції!
Прокрутити вгору