тел.: (067) 354-10-75

Пропонуємо для Вашої уваги якісні меблі для вітальні.

При оформлені інтер’єру вітальні величезну роль відіграє  вибір матеріалу для меблів, оскільки вони відображають смак та статус господаря будинку. Купити меблі у вітальню з масиву дерева — це вигідна інвестиція у майбутнє, ефективність якої неодмінно оцінять Ваші рідні та близькі. Довговічність, якість та краса – основні характеристики меблів із масиву.

Меблі у вітальню виготовляємо виключно з якісної деревини – масиву сосни, вільхи та ясена. В обробці дерева використовуємо дорогі лакофарбові матеріали та надійну фурнітуру. Пропонуємо стіни у вітальню в класичному стилі та модерн з різним тонуванням та нанесенням патини. Виготовляємо вітрини, комоди, пенали, TV-тумби та модульні системи під ваші розміри. Можливе виготовлення модульних систем по Ваших ескізах.

Телефон менеджера: (097) 033-84-52

Перегляньте прайс-лист на меблі для вітальні

Прайс-лист на меблі для вітальні

Фото меблів

Бажаю замовити дерев'яні двері вхідні міжкімнатні

Бажаєте замовити меблі для вітальні з дерева? Відправте нам повідомлення з текстом замовлення на електронну адресу (e-mail): 430075@gmail.com. Або зателефонуйте :  (097) 033-84-52 .

Пробудження Денім плюс
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com