тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Пропонуємо для Вашої уваги якісні меблі для вітальні.

При оформлені інтер’єру вітальні величезну роль відіграє  вибір матеріалу для меблів, оскільки вони відображають смак та статус господаря будинку. Купити меблі у вітальню з масиву дерева — це вигідна інвестиція у майбутнє, ефективність якої неодмінно оцінять Ваші рідні та близькі. Довговічність, якість та краса – основні характеристики меблів із масиву.

Меблі у вітальню виготовляємо виключно з якісної деревини – масиву сосни, вільхи та ясена. В обробці дерева використовуємо дорогі лакофарбові матеріали та надійну фурнітуру. Пропонуємо стіни у вітальню в класичному стилі та модерн з різним тонуванням та нанесенням патини. Виготовляємо вітрини, комоди, пенали, TV-тумби та модульні системи під ваші розміри. Можливе виготовлення модульних систем по Ваших ескізах.

Телефон менеджера: (097) 033-84-52

Перегляньте прайс-лист на меблі для вітальні

Прайс-лист на меблі для вітальні

Фото меблів

Бажаю замовити дерев'яні двері вхідні міжкімнатні

Бажаєте замовити меблі для вітальні з дерева? Відправте нам повідомлення з текстом замовлення на електронну адресу (e-mail): 430075@gmail.com. Або зателефонуйте :  (097) 033-84-52 .

Tedi - центр розвитку дитини
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com