тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Ми виготовляємо меблі з натурального дерева!

Пропонуємо дерев’яні меблі:

Меблі для кухні Меблі для спальні
Меблі для вітальні Прихожі меблі
Дитячі меблі Офісні меблі
Шафи Фасади
Ліжка

 Вітаємо вас на нашому сайті меблів з дерева. Своєю заявою ми беремо на себе відповідальність зробити ваш побут комфортнішим. Це — безпрограшний варіант вашого вибору, це — завжди неповторна атмосфера затишку і функціональність. Широкий асортимент  продукції дозволить вам вигідно замовити саме ті меблі, які вам найбільш подобаються. Наша фірма займається проектуванням, виготовленням меблів з дерева на замовлення різної складності за індивідуальними проектами і художнім розписом на меблях. Ми вам допоможемо втілити ваші мрії в реальність. Меблі на замовлення – це можливість проявити себе, зробити оточуючу атмосферу приємною і гармонійною. Вибираючи меблі на замовлення, ви будете впевнені в їх унікальності.

  Ви можете придбати класичні меблі, меблі модерн. Замовити художній розпис, який додасть родзинку будь-якому інтер’єру, додавши йому яскравості і неповторності. Ви також можете замовити окремо кожен елемент: шафи, ліжка, тумбочки, туалетні столики, письмові та кухонні столи та інше.

Також можете замовити окремо меблеві дерев’яні фасади.

Ви маєте хорошу можливість купити меблі з натурального дерева!

Вам надо авторизоваться, чтобы написать комментарий.

Tedi - центр розвитку дитини
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com