тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Мебель-для-офиса-из-натурального-дерева-1

Тяжко уявити сьогодні офісне приміщення без меблів, особливо без письмового столу! В давнину, греки та римляни виготовляли столи з металу та мармуру і лише частково прикрашали декором з дерева. На сьогодні користуються популярністю письмові столи з масиву дерева, особливо з благородних порід — ясена та дуба.

Пропонуємо до Вашої уваги офісні столи з масиву дерева власного виробництва! Гарантуємо високу якість та доступні ціни на офісні меблі!

Письмові столи виготовляємо із масиву ясена, де чудово відтворена структура деревини або більш бюджетний варіант — з вільхи. У виробництві використовуємо відбірне дерево, лише якісні лако-фарбові матеріали та надійну фурнітуру. Ви будете задоволені якістю та ціною офісних меблів!

Замовити офісний стіл можна за зразками розміщеними в галереї або за вашим ескізом. Для замовників, які цінують ручну роботу ми пропонуємо офісний стіл із різьбою на шухлядах. Ціни на офісні столи коригуються в залежності від вибору матеріалу та декору.  Пропонуємо різні варіанти насичених кольорів з чорним або золотим патинуванням.

Перегляньте прайс офісного столу

Прайс-лист офісного столу

Зображення офісних меблів

 

Бажаю замовити дерев'яні двері вхідні міжкімнатні

Бажаете замовити стіл для офісу з дерева? Відправте нам повідомлення з текстом замовлення на електронну адресу (e-mail): 430075@gmail.com. Або зателефонуйте :  (067) 354-10-75 .

Tedi - центр розвитку дитини
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com