тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Кухонні столи, дерев’яні столи, обідні столи

 Серед домашніх меблів обідній стіл виділяється своїми розмірами і унікальними формами. За своїм статусом він завжди знаходиться в центрі уваги. Щоб не порушувати гармонію дизайнерського рішення стіл і стілець повинні підкреслювати один одного і бути витримані в одному стилі.

   Якщо у вашій вітальні за обідом збирається небагато людей, то цілком підійде невеликий стіл з круглою стільницею. Великий вибір столів представляє наш інтернет-магазин. Тут можна знайти будь-які меблі для кухні та дому.

Ідеальний вигляд, бездоганна якість і доступніша ціна!

   При виборі столу особливу увагу потрібно приділяти його розмірам. Якщо ви шукаєте великі обідні столи, то магазини в Рівне дадуть вам можливість вибору декількох хороших меблевих салонах. Будь-які столи і стільці повинні відповідати розмірам приміщення. Стіл не повинен тиснути на вас в кімнаті, але і занадто вузький стіл теж не буде мати виглядяду. Фахівці рекомендують вибирати стіл з оптимальною шириною вісімдесят — сто п’ять сантиметрів. Якщо брати ширину менше, то не буде місця для сервірування. Якщо брати ширше, то буде ускладнене спілкування сидять за столом людей.

     Якщо вам потрібен вишуканий стіл кухонний — Рівне сьогодні багате такими пропозиціями. При розміщенні столу в приміщенні пам’ятайте, що від краю стільниці до стіни має бути не менше метра.
Найкращі меблі Рівного представлені, у тому числі і обідні столи. Кожному, хто хоче купити кухонний стіл — наша фірма  пропонує великий  асортимент пропозиції.
При купівлі столу розраховуйте, скільки персон за ним буде сидіти. Одна справа, якщо за столом збираються тільки члени сім’ї, і зовсім інша, якщо ви обідаєте у великій компанії друзів.
Для тих, хто звик сидіти в оточенні численної компанії, є сенс придивитися до столів-трансформерів. При бажанні їх можна подовжувати і приєднувати ще два, чотири або шість додаткових місць. При виборі розміру, майте на увазі, що на одну людину повинно бути не менше шістдесяти сантиметрів.

Телефон менеджера: (097) 033-84-52

Зображення столів

Зображення стільців

   Найбільш популярні форми обіднього столу це прямокутні. Така форма вважається універсальною. Прямокутний стіл можна поставити, як в центрі приміщення, так і притулити до однієї зі стін.
Овальний і круглі форми обіднього столу хороші тим, що акцентують уваги до себе, виділяючи таким чином обідню зону. Крім того, за круглий стіл міститься набагато більше людей, ніж за квадратний або прямокутний. Недолік круглого столу в тому, що його незручно ставити біля стіни. Круглі столи хороші для невеликої компанії.

Наш асортимент сьогодні – сучасна, практична і популярна столова група. На ваш вибір столи і стільці з якісних матеріалів – натуральне дерево, шпон, МДФ. Багаточисельні варіанти трансформації обідніх столів дозволяють збільшити сферу вживання обідньої групи, від індивідуального до колективного використання.

Регіон замовлень

Київ, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Вінниця, Івано-Франківськ та по всій Україні.

Пробудження Денім плюс
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com