Сходи

У нашому виробництві застосовуються новітні технології.

   Сходи являються важним елементом в приміщенні і одним із ключових моментів конструкції інтер’єру, так як це зв’язуюче звено між різними поверхами. Сходи можуть бути одномаршевими і двухмаршевими, прямими, поворотними, з прямими і забіжними сходинками. З проміжковими площадками так і без. Дерево - найбільш розповсюджений матеріал для виготовлення сходів любої конструкції і дизайну. До того ж це традиційний матеріал, який має багатовікову історію використання. Дерево може бути залишено в натуральному виді, а також пофарбоване в любий колір за допомогою морилок , кольорових тонуючих лаків і фарб. Будучи нашим замовником, ви можете робити сходи з дерева по вашому смаку: від матеріалу до кольору дерев'яних сходів. І вони будуть гарно вписуватись в стиль вашого будинку.

Наша фірма виконує повний цикл робіт, починаючи від виробництва дерев’яних сходів до монтажу, зборки та встановлення виробів на об’єкті. Обшивання металевих та бетонних конструкцій. Також виконуємо зварювальні роботи.

Сходи з масиву, які ми проектуємо, є унікальним продуктом, оскільки дорога від задуму до реалізації здійснюється в технологічних і виробничих умовах, створених нами спеціально під складні і індивідуальні вироби з дерева, що виготовляються. Плодами нашого виробництва стають надійні і якісні сходи з сосни, дуба, ясена і ін. Робимо повний закінчий цикл виробництва - від проекту до здачі об'єкту. Результатом є сходи з дерева різної конфігурації, органічно вписані в інтер'єр, тоновані, покриті лаком, якісні і надійні.

                       Прайс на деталі: сходинки, підсходи

Сходи: ясен 1770 грн.кв., сосна 980 грн.кв.

Підсходи: ясен 1300 грн.кв., сосна 670 грн.кв.

Лакування 900 грн. кв. /дві сторони, 500 грн. кв. /одна сторона

 

                                                   Можливо, Вас цікавлять кухні?

 

Меблі для кухні

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *