тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Товар високого класу — до Мельника!

У нашому виробництві застосовуються новітні технології.

Сходи являються важним елементом в приміщенні і одним із ключових моментів конструкції інтер’єру, так як це зв’язуюче звено між різними поверхами. Сходи можуть бути одномаршевими і двухмаршевими, прямими, поворотними, з прямими і забіжними сходинками. З проміжковими площадками так і без. Дерево — найбільш розповсюджений матеріал для виготовлення сходів любої конструкції і дизайну. До того ж це традиційний матеріал, який має багатовікову історію використання. Дерево може бути залишено в натуральному виді, а також пофарбоване в любий колір за допомогою морилок , кольорових тонуючих лаків і фарб. Будучи нашим замовником, ви можете робити сходи з дерева по вашому смаку: від матеріалу до кольору дерев’яних сходів. І вони будуть гарно вписуватись в стиль вашого будинку.

Наша фірма виконує повний цикл робіт, починаючи від виробництва дерев’яних сходів до монтажу, зборки та встановлення виробів на об’єкті. Обшивання металевих та бетонних конструкцій. Також виконуємо зварювальні роботи.

Сходи з масиву, які ми проектуємо, є унікальним продуктом, оскільки дорога від задуму до реалізації здійснюється в технологічних і виробничих умовах, створених нами спеціально під складні і індивідуальні вироби з дерева, що виготовляються. Плодами нашого виробництва стають надійні і якісні сходи з сосни, дуба, ясена і ін. Робимо повний закінчий цикл виробництва — від проекту до здачі об’єкту. Результатом є сходи з дерева різної конфігурації, органічно вписані в інтер’єр, тоновані, покриті лаком, якісні і надійні.

                       Прайс на деталі: сходинки, підсходи

Сходи: дуб 1775 грн.кв., ясен 1606 грн.кв., сосна 884 грн.кв.

Підсходи: дуб 1352 грн.кв., ясен 1183 грн.кв., сосна 611 грн.кв.

Лакування 900 грн./кв.

 

Найдоступніші сходи робляться з сосни, які мають свої переваги і недоліки. Переваги: ціна, поширеність, відносна легкість обробки, можливість тонування в будь-який колір. Недоліки: наявність смоли, невисока твердість, неоднорідність деревини по щільності і структурі.

Вам надо авторизоваться, чтобы написать комментарий.

Пробудження Денім плюс
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com