тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Ми працюємо для того, щоб наші вироби та процес їх замовлення приносили вам найкращі емоції! Тому для нас найважливіше — це знати чи наша робота виправдовує ваші очікування. Відгуки з критикою особливо корисні!

Іван  Мосницький, м. Рівне 

Особисто мені дуже сподобалося як професійно були виготовлені столярні вироби для нашого помешкання, ваш підхід до роботи, і вміння ваших працівників. Дуже вам дякуємо.

06.10.17р

Оксана  Кобозєва, м. Київ (0734354@mail.ru)

ВДЯЧНІСТЬ КРЕАТИВНИМ ФАХІВЦЯМ СТОЛЯРНОЇ СПРАВИ

   Родзинками нашого двоповерхового будинку  під Києвом є насамперед  елітні двері  та сходи — чудові витвори  професіоналізму та мистецтва майстрів.  Вони зроблені в цьому році з дерев’яного масиву за сучасною оригінальною технологією.  Досвідчених висококваліфікованих фахівців, які є творцями цих  виробів, нам вдалося знайти після тривалих пошуків, ознайомлення та порівняння із виробами провідних підприємств цього напрямку Києва та інших міст у столярному ательє Мельник у м. Рівне.

Ми високо оцінюємо оперативне та відповідальне виконання нашого замовлення цих елітних дверей та сходів фахівцями  команди Мельника – майстри зробили індивідуальні заміри, вчасно виготовили, доставили та їх встановили. Дизайн, новий креативний стиль  та якість цих виробів із натурального дерева повністю відповідає  нашим самим вибагливим вимогам та смаку. Вартість виробів доступна.

Наша багатодітна сім’я  щиро вдячна за якість, комфортність дверей, які  тихо відчиняються та закриваються в кімнатах, а також сходів – міцних, красивих і  тихих.

Наші друзі та знайомі  разом з нами від тепер також будуть прихильниками цих рівненських майстрів, відомих виробами для споживачів в Україні.

06 жовтня 2017 р.

Вікторія Смолінська, Рівне (viktoriiasm@gmail.com)

Коли я вирішила зробити вдома автономне опалення, то й гадки не мала, що прийдеться так капітально переробляти багато речей. Однією із таких несподіванок стала заміна міжкімнатних дверей. Дивлячись на зміни в дизайні, я розуміла що старі двері зовсім вже не пасують. І від прийняття рішення до отримання бажаних дверей пройшов цілий процес.
Спочатку я шукала по магазинах, але враховуючи, що мої двері мають нетипові розміри цей варіант відпав. Далі почала шукати по знайомих та в Інтернеті. Було кілька варіантів цехів по виготовленню дверей, але вони чи не мали сайту із зразками та цінами чи знаходилися далеченько від мого міста. І єдиним варіантом, де все було чітко і зрозуміло виявився цей сайт. Я вирішила спробувати працювати з ФОП Мельник В. І хочу сказати, що зовсім не пожаліла.
Чітко окреслені вимоги замовника були виконані якісно та в строк. Двері вийшли просто чудові!
Дякую вам за гарну роботу!

21 січня 2016 р.

Емілія Мачинська, Львів (emily2014@mail.ua)

Дякую Віктор за гарні двері.  Все саме так як ми хотіли. Міжкімнатні двері з ясену виглядають просто фантастично,  вони справді якісні і дуже красиві хоч на них довелося почекати. Задоволені також монтажем. Віталік — умнічка, дуже уважний. Будемо звертатися ще  ))

15 серпня 2015р.

Людмила Валентинівна Глуцька, Рівненська  область (floksi@ukr.net)

Пане  Вікторе,  щиро  вдячна  Вам  і  Вашим  співпрацівникам  за  бездоганно   і вчасно  виконане  ще  перед   Новим  2015  роком  замовлення,  а  саме :  міжкімнатні  двері  та  сходи  в  будинку.  А також   не  шкодую,  що  проконсультувавшись  з  Вами,  придбала  ще  ясеневий  паркет  для  спальні. Нещодавно  його  установили.  Це  не  тільки  красиво,  але  й  екологічно   безпечно.  Всім  рекомендую. 

Володимир Петрович, м. Київ (ufe.asso@gmail.com)

Щиро вдячний Віктору Мельнику та його команді за якісно виготовлені міжкімнатні двері у будинок. Замовив 8 дверей із масиву сосни. Цілком задоволений співпрацею і якістю продукції. Планую зробити подальші замовлення — додаткові міжкімнатні двері та меблі.   (02.05.15р.)

Оксана Авдеєва, м. Ів.-Франківськ (oksandserg@gmail.com) 

Замовляла у Віктора фасади для кухні. Якістю задоволена, хоча прийшлося трохи почекати 🙂  (20.04.15)

Користувач приховав свої дані

В феврале 2013 года заказывала межкомнатные двери, сделали ровно в установленный срок! Молодцы!

Инна Концевич (г.Запорожье)

Я заказывала двухъярусную кровать в конце января 2011 г. Качеством работы ОЧЕНЬ довольна. Очень переживала, но Мельник В. В. оказался очень порядочным человеком, по-этому мои волнения оказались напрасными.
Виктор, огромное вам спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tedi - центр розвитку дитини
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com