тел.: (067) 354-10-75
Відгуки про нас

Замовити ДЕРЕВ’ЯНІ ДВЕРІ ВХІДНІ

Товар високого класу - до Мельника

У нашому виробництві застосовуються новітні технології

Dveri-vhidniМи раді вітати вас на нашому сайті вхідних дверей. Тепер на сайті ви можете побачити, практично весь каталог нашої продукції і комплектацію дверей з дерева. Багато-хто буде згідний з тим, що двері грають важливу роль в дизайні приміщення.

 Вхідні двері можуть створити затишну і теплу атмосферу в будинку або строгість та здержаність в офісних приміщеннях. Купити дерев’яні двері не так просто, як може здатися на перший погляд.

   Двері з масиву дерева – це не розкіш, а свідоцтво гарного смаку!

 Якщо вам не подобається безлика продукція, що насаджується масовим виробництвом, і потрібні якісні вхідні двері, а також надійне встановлення їх, то ви попали за адресою. Дерев’яні двері рахувались самими кращими дверями у всі часи. Колись тільки вони і були, а зараз, коли вміють робити предмети буквально з нічого, дерево завойовує ще більшу популярність.

Фото галерея вхідних дверей

Наша спеціалізація — виготовлення дерев’яних дверей будь-якого рівня складності – від строгих класичних варіантів до оригінальних художніх рішень, в тому числі і арочні. Дерево – живий матеріал, природний, значить і екологічно безпечний для здоров’я. Ми цінуємо кожного замовника і робимо все можливе, щоб процес замовлення і встановлення дверей не приносив ніяких проблем. Виготовленням дверей ми займаємось з 2002р. Для замовлення Вам достатньо вибрати модель та колір, все інше зробимо ми за вас самі (доставка і встановлення). Великій вибір , широка гамма кольорів, любі розміри.

Разом з вхідними дверима шукають

Міжкімнатні двері з масиву

Пробудження Денім плюс
 • Про нас

  • Ми маємо власну виробничу базу і висококваліфікованих фахівців, завдяки цьому реалізуємо найскладніші проекти в області індивідуального та громадського призначення.

  • Наші пріоритети: сучасні технології, якісні матеріали та доступні ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення до його вимог дозволить реалізувати будь-які нестандартні рішення

 • Контакти

  • 33000, Україна м.Рівне

   вул. Київська, 92 а (тер. "Лелека-Колор")

  • тел.: (067) 354-10-75

   e-mail: 430075@gmail.com