Авторські двері з дерева (ексклюзив)

Стартувала програма авторських дизайнерських міжкімнатних дверей. Основною метою даної програми є створення унікальних дверей з дерева різних цінових категорій і дізайнів. По проекту мається на увазі пропонувати клієнтам унікальний продукт, який неможливо замовити не на одному існуючому виробництві міжкімнатних дверей.

Кожні дерев’яні  двері будуть унікальними і створюватися за уподобаннями та бюджету замовника. Це дозволить виготовляти міжкімнатні  двері, що відповідають стилістичним вимогам замовника або тематичним захопленням. Особливо цікава ця програма повинна стати для дизайнерів чи архітекторів, які в даний момент обмежені асортиментом замовника.

Оригінальні двері для квартири, заміського будинку, ресторану, клубу, магазину або офісу -це не мрія, а всім доступна дійсність. Так само будуть створюватися проекти, ще не виконані вживу, що дозволить вибрати двері оригінального дизайну або взяти за приклад певний проект. Багато проектів будуть створюватися із застосуванням унікальних матеріалів і покриттів, які є модним рішенням сучасної індустрії виробництва.

Безкоштовні заміри

Для коректнішого оформлення замовлення

Доставка дверей

Доставка по Україні (Рівне безкоштовно)

Встановлення дверей

Спеціалісти проведуть якісне встановлення

Гарантії

12 місяців безкоштовного обслуговування

Фотогалерея дверей

Матеріали авторських дверей

Пропонуються такі матеріали для виготовлення авторських дверей: масив дерева, фанера, МДФ, шпон, скло та інші.