Замовити двері з дерева від виробника

Вхідні, міжкімнатні, арки​

Ми виготовляємо двері з дерева оптом і в роздріб з 2002р в м. Рівне. За цей час ми накопичили колосальний досвід, який дозволив нам досягнути високої якості продукції. На виробництві застосовуються сучасні технології обробки дерева, а також екологічно чисті матеріали. Ми пропонуємо різні варіанти дизайну, першокласну якість і доступну ціну

Матеріали виготовлення

  • Сосна
  • Ясен

Розцінки дверей

  • Міжкімнатні: від 2583 грн./шт
  • Вхідні: від 5700 грн./кв
  • Арки: від 4000 грн./шт

Замовити вироби

Бажаєте купити двері з дерева (чи дізнатися ціни)? Відправте нам повідомлення з текстом замовлення на електронну адресу (e-mail): 430075@gmail.com. Або зателефонуйте : (067) 354-10-75.

Дерев’яні двері – універсальний варіант для будь-яких квартир, будинків чи офісів. Благородний зовнішній вигляд, презентабельність і застосування тільки натуральних матеріалів роблять такі двері кращими серед інших варіантів. Переваги дерев’яних дверей всім відомі – натуральність, міцність, звукопоглинання, морозостійкість.

Також ми виготовляємо двері за індивідуальними ескізами замовників або дизайнерів. Зазвичай це не стандартні дверні проєми, які ми перетворюємо в предмет, який буде служити замовнику не один десяток років. Арки, вхідні та міжкімнатні двері з масиву дерева – це те що можете замовити в Столярному Ательє Мельника. Великий відсоток замовлень надходить по рекомендаціям від осіб чи закладів, що попередньо замовляли (намагаємось робити фото дверей та виставляти на сайті в фотогалереях). Регіон замовлень: ( Україна, Європа ) Рівне, Львів, Тернопіль, Київ, Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Житомир, Харків та інші міста і регіони.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *