Статті

                                                                         Переваги дверей з дерева
В наш час існує безліч сучасних технологій. З'являються все нові матеріали, які майстерно імітують натуральні. Тим не менш, натуральне залишається натуральним. І люди ніколи не втратять інтерес до речей, виготовленими з натуральних матеріалів. До таких належать і двері з масиву. Останнім часом вони втратили свою популярність. Більшість людей віддає перевагу синтетичним аналогам. Вся проблема криється в тому, що двері, виготовлені з натуральних матеріалів, коштують досить дорого і мало рекламується. Але, незважаючи на це, двері з натурального дерева і в даний час визнаються елітними і володіють великою кількістю переваг. Давайте перерахуємо їх:

  1. Статус. Дерев'яні двері – це безумовний показник високого статусу. Природно, за умови, що це якісні двері. Двері з натурального дерева – вибір заможних людей, керівників і успішних компаній.
  2. Стильний дизайн. Дерев'яні двері мають особливий стиль можуть стати прикрасою будь-якого інтер'єру, виконаного в різних стилях: починаючи від кантрі, і закінчуючи, хай-теком і модерном.
  3. Надійність і зручність. Дерев'яні двері забезпечують максимальний комфорт в експлуатації. Правильно сконструйовані і зібрані елементи дверного блоку забезпечують легке відкриття – закриття за будь-яких кліматичних умовах. Двері з масиву також забезпечують довгий термін експлуатації без деформації, перекосів і розшаровування.
  4. Індивідуальність.Пластичність матеріалу, а також різноманітність моделей і відтінків дозволяють виготовлення дверей з масиву на замовлення і за індивідуальними проектами.
  5. Хороші фізичні властивості. Дерев'яні двері володіють високим показником звукоізоляції і низьким показником теплопровідності. Якщо весь дверний блок розроблений професіоналами і ними ж встановлено, то позитивні фізичні властивості дерев'яних дверей будуть особливо помітні.
  6.  Міцність і довговічність. Якісні дерев'яні двері, при стандартних умовах, можуть, без жодного ремонту, справно служити близько 20 років. Якщо ми додамо до цього високу ремонтопридатність дерев'яних дверей, то термін їх служби можна продовжувати на дуже тривалий час.
  7.  Екологічність. Дерево – це дерево. І воно залишається таким, навіть з урахуванням того факту, що сучасна технологія виготовлення дверей передбачає обробку деревини різними складами (антисептиками, антипіренами).