Сучасні міжкімнатні двері Modern

Оновлюючи інтер’єр свого житла або роблячи ремонт, ви неодмінно задумаєтеся про те, а чи підходять ваші старі двері до нового оформлення. Сучасні та красиві двері модерн прикрасять будь-який інтер’єр, підкреслять його своєрідність і незвичайний стиль. А це означає зробити своє житло не тільки затишним, але і стильним. Ця колекція – для тих, кому подобаються цікаві сучасні дизайнерські рішення. Див. інші моделі дверей.

Матеріали виготовлення продукції:

  • масив сосни, ясену;
  • фурнитура – на вибір замовника;
  • лакофарбові вироби – Німечинна, Італія;

Важливі деталі

Двері виготовляються майстрами вручну і тільки з цільного дерева, висушеного в камері (8% -12%). Покриваються поліуретановими лаками, восками, маслами.

Безкоштовні заміри

Для коректнішого оформлення замовлення

Доставка дверей

Доставимо вам по Україні (Рівне безкоштовно)

Встановлення дверей

Наші спеціалісти проведуть якісне встановлення

Гарантії

12 місяців безкоштовного обслуговування

Роздвижна система в сучасному інтер'єрі​

Також можливо замовити роздвижні двері. Любі двері з представлених на сайті можуть бути встановленні на раздвижну систему. Головне завдання, яке вирішують роздвижні види конструкцій – оптимізация простору. Це шикарне вирішення для економії корисного житлового простору. Тільки уявіть — тепер ніколи не помішають або не вчасно відчиняться, а скриплячі петлі більше не будуть діяти на нерви. В ХХІ столітті такий вид дверей по особливому використовується в сучасних інтер’єрах.

Дерев’яні міжкімнатні роздвижні двері і перегородки дуже зручні і функціональні, дозволяють значно заощадити простір в квартирі. Вони не лише візуально збільшують простір, але і дають можливість трансформувати його. Крім того, завдяки елегантному дизайну, роздвижні перегородки і двері надають інтер’єру квартири витонченість і сучасність, при чому чим більше приміщення, тим краще і ефектніше виглядатиме конструкція. Роздвижні перегородки створюють можливість гнучких і нестандартних рішень при плануванні і дизайні. Вони застосовуються при створенні приміщень що виконують одночасно декілька функцій.