Дерев'яні вхідні двері в будинок

Вхідні двері з масиву дерева – це не розкіш, а свідоцтво гарного смаку!

Двері на замовлення

Ми раді вітати вас на нашій сторінці вхідних дверей. Тепер на сайті ви можете побачити, практично весь каталог нашої продукції і комплектацію дверей з дерева. Багато-хто буде згідний з тим, що двері грають важливу роль в дизайні фасаду.

У нашому виробництві застосовуються новітні технології

Вхідні двері можуть створити затишну і теплу атмосферу в будинку або строгість та здержаність в офісних будівлях. Купити дерев'яні вхідні двері не так просто, як може здатися на перший погляд.

Фото вхідних дверей

Ціна дверей

  • орієнтовно від 5700 грн./кв;
  • точну ціну визначаємо після уточнень факторів при зустрічі або по телефонному дзвінку
    (067) 354-10-75.

Разом з вхідними дверима шукають

Якщо вам не подобається безлика продукція, що насаджується масовим виробництвом, і потрібні якісні вхідні двері, а також надійне встановлення їх, то ви попали за адресою. Дерев’яні двері рахувались самими кращими дверями у всі часи. Колись тільки вони і були, а зараз, коли вміють робити предмети буквально з нічого, дерево завойовує ще більшу популярність.

Наша спеціалізація - виготовлення дерев’яних дверей будь-якого рівня складності – від строгих класичних варіантів до оригінальних художніх рішень, в тому числі і арочні. Дерево – живий матеріал, природний, значить і екологічно безпечний для здоров’я. Ми цінуємо кожного замовника і робимо все можливе, щоб процес замовлення і встановлення дверей не приносив ніяких проблем. Виготовленням дверей ми займаємось з 2002р. Для замовлення Вам достатньо по фото вибрати модель та колір, все інше зробимо ми за вас самі (доставка і встановлення). Великій вибір , широка гамма кольорів, любі розміри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *