Часті запитання

Як замовити двері чи інші наші вироби?

Виготовлення дверей, меблів або інших наших виробів з дерева на замовлення це складний і трудомісткий процес, в якому треба гармонійно поєднати вимоги Замовника, особливості роботи з масивом дерева і творчою роботою Дизайнера.

Ми рекомендуємо все спланувати заздалегідь, легше сім разів накреслити, ніж один раз переробити.

Терміни

Термін виготовлення виробів з масиву на замовлення 45-60 робочих днів.

Гарантія

Гарантійний термін на всі вироби 12 місяців.

Хороша справа швидко не робиться. Швидко можна зробити тільки «Тяп-ляп».

Замовлення в 4 етапи:

Цей етап триває стільки, скільки необхідно Вам, щоб знайти саме «свої неповторним двері, меблі, сходи і т.д.» по дизайну і за ціною. До Ваших послуг сайт і наші компетентні менеджери. Для наочності в нашому офісі є зразки.
Наше завдання на цьому етапі – відповісти на всі Ваші питання, проаналізувати ситуацію на Вашому об’єкті, знайти і запропонувати найбільш вдалі рішення.

Ви можете запропонувати і обговорити з нами будь-який вподобаний варіант.

Ми надішлемо прорахунок вартості у відповідь, на Вашу адресу протягом доби.

На цьому етапі проводиться комплекс обмірних робіт, що включає в себе, складання поверхового плану з урахуванням “відкривання дверей” на Вашому об’єкті.

Це перший оплачуваний етап (500 грн. За Рівне і обл .; 1000 по інших обл.), Якщо замовлення відбудеться, то його вартість віднімається від загального кошторису.

Проектування займає в від 2 до 5 робочих днів з дня обміру в залежності від складності проекту. Потім проект узгоджується з Вами, при необхідності вводяться корективи, до повного задоволення всіх побажань Замовника. Результатом проектування є повна 3D-модель або олівцем ескіз загального вигляду з опрацюванням різьблених елементів.

Якщо Ви затвердили проект і остаточний розрахунок вартості Вас влаштував, ми укладаємо з Вами Договір купівлі-продажу. За умовами договору, замовник вносити першу частину авансу (50%) в день укладення договору, друга частина авансу (40%) оплачується при прийманні готових виробів на виробництві. Решта (10%) оплачується після завершення монтажних робіт і підписання акту приймання-здачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *