Відгуки про нас

Ми працюємо для того, щоб наші вироби та процес їх замовлення приносили вам найкращі емоції! Тому для нас найважливіше - це знати чи наша робота виправдовує ваші очікування. Відгуки з критикою особливо корисні!

Залишайте свої коментарі та пропозиції у формі нижче. Пропозиції розглянемо, відгуки опублікуємо!

Щиро дякую за гарне відношення до клієнтів!!!Давно співпрацю з вами, задоволена дверима, знаю не одну людину, яка замовляла у вас двері і всі задоволені!!! Ви - не тільки фахівець своєї справи, а ще й добра і щира людина! З вами приємно мати справу!

Світлана Алістратова, м. Рівне
07.01.2019р

Особисто мені дуже сподобалося як професійно були виготовлені столярні вироби для нашого помешкання, ваш підхід до роботи, і вміння ваших працівників. Дуже вам дякуємо.

Іван  Мосницький, м. Рівне
06.10.2017р

ВДЯЧНІСТЬ КРЕАТИВНИМ ФАХІВЦЯМ СТОЛЯРНОЇ СПРАВИ
Родзинками нашого двоповерхового будинку  під Києвом є насамперед  елітні двері  та сходи - чудові витвори  професіоналізму та мистецтва майстрів.  Вони зроблені в цьому році з дерев’яного масиву за сучасною оригінальною технологією.  Досвідчених висококваліфікованих фахівців, які є творцями цих  виробів, нам вдалося знайти після тривалих пошуків, ознайомлення та порівняння із виробами провідних підприємств цього напрямку Києва та інших міст у столярному ательє Мельник у м. Рівне.
Ми високо оцінюємо оперативне та відповідальне виконання нашого замовлення цих елітних дверей та сходів фахівцями  команди Мельника – майстри зробили індивідуальні заміри, вчасно виготовили, доставили та їх встановили. Дизайн, новий креативний стиль  та якість цих виробів із натурального дерева повністю відповідає  нашим самим вибагливим вимогам та смаку. Вартість виробів доступна.
Наша багатодітна сім’я  щиро вдячна за якість, комфортність дверей, які  тихо відчиняються та закриваються в кімнатах, а також сходів – міцних, красивих і  тихих.
Наші друзі та знайомі  разом з нами від тепер також будуть прихильниками цих рівненських майстрів, відомих виробами для споживачів в Україні.

Оксана  Кобозєва, м. Київ
06.10.2017р.
0734354@mail.ru

Коли я вирішила зробити вдома автономне опалення, то й гадки не мала, що прийдеться так капітально переробляти багато речей. Однією із таких несподіванок стала заміна міжкімнатних дверей. Дивлячись на зміни в дизайні, я розуміла що старі двері зовсім вже не пасують. І від прийняття рішення до отримання бажаних дверей пройшов цілий процес.
Спочатку я шукала по магазинах, але враховуючи, що мої двері мають нетипові розміри цей варіант відпав. Далі почала шукати по знайомих та в Інтернеті. Було кілька варіантів цехів по виготовленню дверей, але вони чи не мали сайту із зразками та цінами чи знаходилися далеченько від мого міста. І єдиним варіантом, де все було чітко і зрозуміло виявився цей сайт. Я вирішила спробувати працювати з ФОП Мельник В. І хочу сказати, що зовсім не пожаліла.
Чітко окреслені вимоги замовника були виконані якісно та в строк. Двері вийшли просто чудові!
Дякую вам за гарну роботу!

Вікторія Смолінська, м. Рівне
viktoriiasm@gmail.com

Дякую Віктор за гарні двері.  Все саме так як ми хотіли. Міжкімнатні двері з ясену виглядають просто фантастично,  вони справді якісні і дуже красиві хоч на них довелося почекати. Задоволені також монтажем. Віталік - умнічка, дуже уважний. Будемо звертатися ще  ))

Емілія Мачинська, м. Львів
15.08.2015р.
emily2014@mail.ua

Пане  Вікторе,  щиро  вдячна  Вам  і  Вашим  співпрацівникам  за  бездоганно   і вчасно  виконане  ще  перед   Новим  2015  роком  замовлення,  а  саме :  міжкімнатні  двері  та  сходи  в  будинку.  А також   не  шкодую,  що  проконсультувавшись  з  Вами,  придбала  ще  ясеневий  паркет  для  спальні. Нещодавно  його  установили.  Це  не  тільки  красиво,  але  й  екологічно   безпечно.  Всім  рекомендую.

Людмила Валентинівна Глуцька, Рівненська  область
floksi@ukr.net

Щиро вдячний Віктору Мельнику та його команді за якісно виготовлені міжкімнатні двері у будинок. Замовив 8 дверей із масиву сосни. Цілком задоволений співпрацею і якістю продукції. Планую зробити подальші замовлення - додаткові міжкімнатні двері та меблі.

Володимир Петрович, м. Київ
02.05.2015р.
ufe.asso@gmail.com

Замовляла у Віктора фасади для кухні. Якістю задоволена, хоча прийшлося трохи почекати 🙂

Оксана Авдеєва, м. Ів.-Франківськ
20.04.2015р.
oksandserg@gmail.com

В феврале 2013 года заказывала межкомнатные двери, сделали ровно в установленный срок! Молодцы!

Користувач приховав свої дані

Я заказывала двухъярусную кровать в конце января 2011 г. Качеством работы ОЧЕНЬ довольна. Очень переживала, но Мельник В. В. оказался очень порядочным человеком, по-этому мои волнения оказались напрасными.
Виктор, огромное вам спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!!

Инна Концевич, г.Запорожье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *