Меблі для спальні

Пропонуємо типові варіанти спальних гарнітурів: Кармен, Європа, Меліна, Глорія, Венеція.

У комплект спальні входить:

  • ліжко (можна замовити окремо);
  • приліжкові тумбочки;
  • комод.

Дерево, з якого виготовляємо спальні: сосна, ясен, вільха. 

Регіон замовлень

Для того щоб замовити та купити спальню ви можете проживати будь-де на території України, тому що ми працюємо по усіх регіонах даної країни. А саме: Київ, Львів, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ та ін. регіони.

Кнопка прайс на спальні

Фото спалень

Гамма кольорів

Є стандартні кольори (можна добавити патину):

Гамма кольорів

Для створення ідеальної обстановки в будинку необхідно належну увагу приділити підбору меблів і аксесуарів. А що може краще показати стиль, красу, надійність і благородство, чим дерев'яні меблі? При всьому багатстві вибору обробних матеріалів саме меблі з дерева залишаються поза конкуренцією. Вибір меблів для спальні –  серйозне завдання, яке стоїть перед власником квартири чи будинку. Від якості меблів для спалень залежить якість вашого сну і відпочинку.

Ми виготовляємо дерев'яні меблі для спальні на замовлення. Пропонуємо класичні та сучані варіанти шаф, ліжок, комодів, тумбочок, туалетних столиків та інших корпусних меблів. Можна замовити розробку авторського ескіза спальні і візуалізацію проекту. Пропонуємо різьбу по бажанню, художній розпис на меблях. У меблевому виробництві художній розпис по дереву вважається ідеальним простором для широго польоту фантазії художника. Можливо замовити копії шедеврів відомих митців різного часу. Також, за допомогою художнього розпису по дереву наносяться найрізноманітніші зображення тварин, птахів, орнаменти та смішні гумористичні картини.

Кнопка скачати прайс на шафи

Фото шаф

                       Меблі Рівне, ціни від виробника.

 

Міжкімнатні двері з масиву

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *